Site-ul oficial al orașului Azuga

Consultare Publică pentru PUG și RLU – Oraș Azuga - Etapa 1 (pregătitoare) – Anunțarea intenției de elaborare – Solicitare completare chestionare de anchetă socială - perioada 14.05.2021 - 13.06.2021

CHESTIONAR DE ANCHETĂ SOCIALĂ - Acțiunea de consultare a populației rezidente a orașului Azuga cu privire la păreri, dorințe si nevoi, individuale sau colective, exprimate prin intermediul unui Chestionar de Anchetă Socială (anexat), cu scopul colectării informațiilor relevante din partea locuitorilor, de care se va ține cont la elaborarea documentației de urbanism ”Actualizare Plan de Urbanism General și Regulament Local de Urbanism - oraș Azuga”.

După completare, chestionarele vor fi trimise prin e-mail la contact@primariaazuga.ro sau vor fi depuse în urna amplasată la Secretariatul Primariei orașului Azuga.

Termenul de consultare a publicului este de 30 zile de la data postării anunțului.